План основних заходів облдержадміністрації на 23 – 27 листопада 2020 року

23.11.2020

План основних заходів облдержадміністрації на 23 – 27 листопада 2020 року

9.00

Нарада в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції з порядком денним:

1.  Про стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2, у Полтавській області.

2. Про забезпечення стаціонарних ліжок лікувально-профілактичних закладів області, визначених для боротьби з гострим респіраторним захворюванням COVID-19, спричиненим коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2, медичним киснем та використання державної субвенції, визначеної постановою Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 р. № 923.

3. Про стан виконання Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки.

09.00

Засідання регіонального штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Лунін Д.С.,

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації.

14.00

Онлайн конференція в Zoom з Міністерством цифрової трансформації України з питань етапів впровадження регіональної цифровізації.

Бабіч Б.Ю.

16.30

Зустріч з представниками українсько-канадського проєкту „Партнерство для розвитку міст” щодо проєкту Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2021-2027 роки.

8.30

Онлайн конференція в Zoom з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з актуальних питань агропромислового комплексу.

Департамент агропромислового розвитку

облдержадміністрації.

14.00

Засідання експертного комітету конкурсу інвестиційних проєктів „Горизонти Полтавщини”.

Лунін Д.С., Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

17.00

Участь у селекторній нараді під головуванням Міністра розвитку громад та територій України                     О. Чернишова та представників Офісу Президента України і Секретаріату Кабінету Міністрів України.

9.00

Лунін Д.С.,

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації.

10.00

Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні пані Ельмірою Ахундовою.

14.00

Засідання Координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів при Полтавській облдержадміністрації.

Рижеченко К.С.,

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.

15.00

Засідання Комісії із земельних питань.

Юридичний департамент облдержадміністрації.

16.00

Онлайн конференція в Zoom з Міністерством цифрової трансформації України з питань координації вирішення операційних цілей.

Бабіч Б.Ю.

листопада

Заходи до Дня памʼяті жертв голодоморів.

Рижеченко К.С.

10.00

Участь у засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

11.00

Вшанування заморених голодом хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу скорботи «Голодомор-33» на Зажур-горі у  с. Мгар Лубенського району.

11.00

Онлайн форум пасічників: «Розвиток та державна підтримка галузі бджільництва, підготовка нової редакції Закону України «Про бджільництво».

Департамент агропромислового розвитку

облдержадміністрації.

11.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

Рижеченко К.С.,

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

14.00

Селекторна нарада в режимі відеоконференції з питань дотримання карантинних вимог у сфері автомобільного транспорту.

Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації.

15.00

Засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ і НС Полтавської області в режимі відеоконференції про ситуацію щодо попередження розповсюдження гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусною інфекцією COVID-19, на території регіону.