14:03 | 23.11.2020

92 комісійні перевірки, 3 протоколи про адміністративні правопорушення: у Миргороді не всі суб’єкти господарювання дотримувалися вимог карантину «вихідного дня»

У вихідні 21 та 22 листопада фахівці Миргородського Міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з представниками Миргородського відділу поліції ГУНП в Полтавській області здійснили 92 комісійні та 4 позапланові перевірки суб’єктів господарювання на предмет дотримання обмежень щодо заборони роботи у вихідні дні. Перевіряли і дотримання закладами торгівлі продуктами харчування, суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування із здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на виніс рекомендацій, щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину.

01.01.1970