Контроль за протиепідемічними заходами на Полтавщині продовжується

Версія для друку

Контроль за протиепідемічними заходами на Полтавщині продовжується

 

12-13 листопада 2020 року фахівці Новосанжарського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з представником поліції провели комісійні перевірки  у Маячківській ЗОШ, Мачківському ДНЗ, Сухомаячківській ЗОШ та  у 4 закладах торгівлі с. Маячка та с. Суха Маячка.

Перевіряли виконання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVІD-19), затверджених відповідними постановами  Головного державного санітарного лікаря.

Порушень не виявлено. Під час перевірок проводилась роз’яснювальна та санітарно –  просвітня робота серед співробітників та відвідувачів відповідних закладів.

Козельщинським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області разом  з працівниками Козельщинського відділку поліції 14-15 листопада проведено рейдові перевірки по «картину вихідного дня». Порушень не встановлено, заклади з продовольчими товарами працювали з дотриманням всіх вимог, заклади з непродовольчими товарами були зачинені.

З операторами ринку проведена роз’яснювальна робота по недопущенню розповсюдження коронавірусної хвороби.

17.11.2020 року було  здійснено  позаплановий захід  у  ФОП Мірошниченко Р. І.  Недоліків не встановлено.

У місті Лубнах також здійснюється контроль за протиепідемічними заходами.

На виконання вимог Постанови Головного санітарного лікаря України  за № 641 від 22.09.20 року, рішень Державної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  фахівцями Лубенського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з органами місцевої влади, муніципальною службою та органами поліції продовжується посилений контроль за дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів, спрямованих на попередження поширення коронавірусної інфекції.

Перевірки були здійснені в 8 закладах торгівлі. Підприємці дотримуються вимог Постанови Головного санітарного лікаря України.

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

угору ↑

19.11.2020