Тривають моніторингові обстеження магазинів та інших закладів Полтавщини

Тривають моніторингові обстеження магазинів та інших закладів Полтавщини

Оржицьке  районне  управління  Головного  управління Держпродспоживслужби  в  Полтавській  області,  спільно  з працівниками національної   поліції,  здійснюють  комісійні  перевірки,  пов’язані  з поширенням коронавірусної хвороби. Було проведено перевірки дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України  щодо карантинних   заходів   на   11   обєктах  –  магазинах,  де  торгують продовольчими  і  не  продовольчими  товарами. Грубих порушень під час перевірок не виявлено. Роботи тривають.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України дозволив працювати як продовольчим, так і непродовольчим магазинам за умови дотримання певних правил. У зв’язку з чим Міністерство охорони здоров’я оприлюднило низку заходів безпеки.

Отож, відвідувачі магазинів повинні:

• знаходитися у масках або респіраторах;

• дотримувати дистанцію в 1,5 метра, один покупець на 10 м2.

Працівники магазинів повинні:

• проходити температурний скринінг на початку зміни;

• регулярно мити руки і обробляти їх антисептиком кожні три години;

• проводити вологе прибирання і дезінфекцію кожні дві години, а також перед і після зміни;

• проводити дезінфекцію ручок кошиків і візків для покупок, після чого вони повинні бути встановлені біля стенда «Продезінфіковано»;

• у магазинах має бути наявність антисептиків біля входу;

• тимчасові мітки в зоні черг на 1,5 метра;

•   централізований збір використаних засобів індивідуального захисту;

• не повинні проводитися масові збори співробітників.