Державна екологічна інспекція Центрального округу

centrreg.dei.gov.ua

начальник

Мартосенко Євгеній Олексійович

Державна екологічна інспекція Центрального округу (далі – Інспекція) є міжрегіональним територіальним органом Держекоінспекції та їй підпорядковується.

Повноваження Інспекції поширюються на територію Полтавської та Черкаської областей.

Голови Полтавської та Черкаської обласних державних адміністрацій координують діяльність Інспекції та сприяють у виконанні покладених на неї завдань.

Основними завданнями Інспекції є реалізація повноважень Держекоінспекції у межах Полтавської та Черкаської областей.

Державна екологічна інспекція Центрального округу здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням територіальними органами центральних органів виконавчої влади, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності і господарювання, громадянами України, іноземцями та особами без громадянства, а також юридичними особами – нерезидентами вимог природоохоронного законодавства.