Офіс з просування експорту

Версія для друку

https://epo.org.ua/wp-content/themes/kd_epo_theme/images/footer_logo_new.pngДержавна установа “Офіс з просування експорту України”

(https://epo.org.ua) була створена протягом 2018 року на базі консультативно-дорадчого органу “Офіс з просування експорту” при Мінекономрозвитку і розпочала свою самостійну роботу з підтримки українського бізнесу та просування українського експорту у грудні 2018 року.

 

Мета створення Установи – допомагати українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках шляхом:

  • розвитку експортних компетенцій українського бізнесу
  • промоції українських товарів та послуг за кордоном
  • допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.

В рамках роботи Установи, експортерам надається допомога за наступними напрямками:

  • експортний консалтинг – практичні поради щодо виходу на зовнішні ринки та розвиток експортного потенціалу;
  • освіта для експортерів – можливості для вдосконалення знань та навичок для підготовки вашого бізнесу до експорту;
  • інформація та аналітика – аналітичні матеріали для вивчення потенційних ринків для експорту: торговельні огляди країн, секторальна аналітика, гайди та інформація про тарифні та нетарифні обмеження;
  • бізнес-можливості – заходи з розширення експортних можливостей та пошук нових закордонних партнерів: торгові місії, виставки, бізнес-форуми;
  • B2G майданчик – створення можливостей для конструктивного діалогу між бізнесом, владою та експертами.

Також за підтримки Установи реалізуються наступні проекти для українських експортерів:

  • Проект “Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків” за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.
  • Програма SheExports.

 

ЕКСПОРТНИЙ БРЕНД

https://epo.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/personal_page_cover_fb.jpg

ЗАВАНТАЖУЙ:

 

18 вересня 2018 року був представлений Експортний бренд України, за допомогою якого українські товари та послуги будуть просуватись на міжнародні ринки. Над розробкою Експортного бренда працював Офіс з просування експорту, проект реалізовано за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4BusinessЄвропейського Союзу.

Експортний бренд – виключно важливий для просування українського експорту, він є стрижнем комунікації про українські товари. Сильний експортний бренд особливо важливий для експортерів сегменту малого й середнього бізнесу. Додаткові витрати, пов’язані з просуванням на зовнішніх ринках, часто стають для них суттєвою перешкодою для розвитку експортного потенціалу.

Експортний бренд базується на бренді UkraineNow. Це відповідає політиці держави створювати стійкий емоційний та візуальний зв’язок між різними галузями та секторами.

Бренд країни та Експортний бренд мають спільну тему, однак різні практичні завдання.

UkraineNow – загальний бренд країни, що формує сприйняття України та українців у світі. Бренд позиціонує Україну через комунікацію повідомлень про загальнонаціональні цінності, якість життя, інвестиційні можливості, культуру і туризм.

Експортний бренд України презентує Україну як вигідного торгового партнера, що продає якісну, автентичну, інноваційну та креативну продукцію.

До Експортного бренда виставляються також суттєві практичні вимоги. По-перше, Експортний бренд має передбачати виключно високий рівень адаптивності до галузі і товару. По-друге, Експортний бренд повинен працювати для брендування всіх типів виставкових площ: від найбільших та найдорожчих національних павільйонів до найменших виставкових стендів окремих виробників. По-третє, Експортний бренд має з часом трансформуватися у національну відзнаку якості Made in Ukraine.  

Експортний Бренд є частиною проекту “Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків”, що реалізується Офісом з просування експорту на замовлення Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в рамках програми EU4Business.

 

 

Контакти

Україна, 01008,  Київ, вул. Грушевського 12/2, оф.307

e-mail: info@epo.org.ua

https://www.facebook.com/exportpromotionoffice

Освіта для експортерів:

e-mail: education@epo.org.ua

Бізнес-можливості:

e-mail: opportunities@epo.org.ua

Експортний консалтинг

e-mail: export@epo.org.ua

Enteprise Europe Network

e-mail: een@epo.org.ua

 

угору ↑