«Освітні програми для експортерів»

Версія для друку

Програма складається із серії логічно побудованих навчальних модулів, що будуть проведені у Києві та регіонах України, і включатимуть наступні компоненти:
— Експортна стратегія та бізнес планування
— Вибір та дослідження ринку
— Вибір продукту для експорту
— Ціноутворення
— Система продажів
— Маркетинг та план продажів на зовнішніх ринках
— Логістика
— Правові аспекти експортної діяльності (інтелектуальні права, міжнародний арбітраж, зовнішньоекономічні контракти)
— Фінансові питання (експортні договори, управління ризиками, фінансове планування)

 

 

 

CREATIVE EXPORT UKRAINE: START

Це освітній курс для українських креативних підприємців, що бажають почати експортувати і мають на меті створити успішний та впізнаваний бренд.

Дізнатись більше

CREATIVE EXPORT UKRAINE: PRO

Це інтенсивний навчальний курс для досвідчених експортерів –менеджерів з експорту та власників креативного бізнесу, який спрямовано на створення потужного міжнародного бренду. Курс спрямовано на створення потужного міжнародного бренду, формування бази знань та навичок для вибору та аналізу ринку, розробку стратегічного експортного плану підприємства.

Дізнатись більше

 

 

 

 

 

EXPORT REVOLUTION UKRAINE: START

Це освітній курс для українських підприємців, що бажають почати експортувати і мають на меті більше дізнатись про експорт.

Дізнатись більше

EXPORT REVOLUTION UKRAINE: PRO

Це інтенсивний навчальний курс для досвідчених експортерів, який націлено на розвиток професійних навичок менеджерів з зовнішньоекономічної діяльності.

Дізнатись більше

 

 

 

 

 

Можливості для співпраці

Впродовж останніх двох років (2017 – 2018), відділом було організовано серії різноманітних освітніх заходів, об’єднаних у короткострокові тренінги з розвитку експортних компетенцій та бізнес-навичок, оптимізації бізнес-процесів, маркетингу та комунікацій; засновано формат заходів щодо ринків у фокусі з висвітленням можливостей для експортерів Export Talks (подіями охоплено ринки Китаю, Канади, Індії, Гани, Нігерії, ОАЕ, Туреччини, Ізраїлю та ЄС); запущено комплексні освітні програми: Експортна Революція та Креативний Експорт, що покликані допомогти підприємцям-початківцям правильно підготуватись до експорту та активізувати діючих експортерів до системної експансії на зовнішні ринки шляхом поглиблення знань та професійних навичок і створенню експортного плану підприємства.

 

 

До уваги діючих та потенційних експортерів!

Офісом з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України оголошено конкурс на участь у національних безкоштовних освітніх програмах для підприємців та експортерів: “Export Revolution Ukraine” та “Creative Export Ukraine”.
Термін подачі заявок до 17.10.2018 року
Програми розроблено із врахуванням потреб компаній, особливостей українського законодавства та умов внутрішнього та зовнішніх ринків. Програми поєднують он-лайн навчання та живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць. Більш детальну інформацію можна дізнатись за посиланням: https://epo.org.ua/education/revolution-pro/

Export Revolution Ukraine START:
для підприємців, молодих спеціалістів зі сфер маркетингу, управління та економіки, що бажають почати експортувати і мають на меті більше дізнатись про експорт, реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/TP5g9Czp4CQMbpgD3

Export Revolution Ukraine PRO:
для досвідчених експортерів, який націлено на розвиток професійних навичок менеджерів з зовнішньоекономічної діяльності та розробку стратегічного експортного плану підприємства,
реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/6xY1ETmBOoH6ahLx1

Creative Export Ukraine START: для креативних підприємців, що бажають почати експортувати і мають на меті створити успішний та впізнаваний бренд, реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/Mbq4LwFnJ1hV7d762

Creative Export Ukraine PRO: Це інтенсивний навчальний курс для досвідчених експортерів – менеджерів з експорту та власників креативного бізнесу, який спрямовано на створення потужного міжнародного бренду, реєстрація за посиланням:
https://goo.gl/forms/Q8rG5m6narGeexzo1

 

 

ДолученняРозмір
creative_export_ua.pdf737.23 КБ
export_revolution_ua_1.pdf561.55 КБ
угору ↑